Z archiwum Waldka 71 z MP 06.05.2015

August 20, 2015

Dzisiaj mam dzień regeneracji, jedyny w tygodniu dzień bez aktywności fizycznej. I chociaż za oknem widzę deszcz i kałuże, to ciężko spokojnie wysiedzieć w pracy.
Zimą podczas dwukrotnych wyjazdów narciarskich przykładnie biegałem po pagórkach Tesero i Predazzo, chociaż temperatura dochodziła do -15 stopni. I zauważyłem pewną prawidłowość. Otóż, kwestia psów. Nie żebym miał jakieś złe doświadczenia z psami jako runner, ale zawsze jakiś Azor się zainteresuje. Natomiast tam eony mijanych psów olewały mnie na tyle bezczelnie, że równie dobrze mógłbym bezpiecznie biegać z napisem "nienawidzę zawszonych kundli"- po psiemu rzecz jasna. Inna sprawa to ludzie. Chodniki we włoskich miejscowościach, jeżeli są, to są raczej wąskie. Na kilkanaście treningów raz, jeden raz! przechodzień raczył mnie przepuścić. W tym przypadku w meczu Polska-Włochy 20:1. 
Raczej jestem italianofilem, a już na pewno jestem lekarzem. Stąd nazwa nieformalnego klubu towarzyskiego biegających lekarzy- DOTTORI CORRONO OPOLE, czyli biegający lekarze z Opola (i okolic). Na razie członków jest dwóch: ja i moja Gabrysia (czyli żona).
Chętnych oczywiście zapraszam- tel. 601493239. 

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

April 10, 2016

September 15, 2015

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Clean
  • w-facebook

​© 2015 by Dottori Corrono Opole, created with Wix.com