O tym jak się zaczyna kolejny raz

August 10, 2015

Po raz kolejny dokonuję pierwszego wpisu, ale tym razem traktuję to jako kontynuację. Od dłuższego czasu staram się co jakiś czas napisać kilka słów o sobie, o nas czyli eksluzywnych założycielach Dottori Corrono Opole (czyli o mnie i Gabrysi), o naszym bieganiu, kulturze i o wszystkim, co w danej chwili kłębi mi się w spoconej głowie. Do tej pory korzystałem z bloga na www.maratonypolskie.pl, teraz pora dorosnąć. Nie jest to dziennik z definicji, ale też nie kwartalnik. Częstotliwość na pewno jest związana z kalendarzem startowym, wakacjami, urlopami, niestety także kontuzjami.

Nasza historia vide zakladka na stronie. Inne fakty będą wypływać na pewno w kolejnych wpisach. 

Co się tyczy Dottori Corrono Opole to jest to absolutnie nieformalny, nigdzie nie zarejestrowany klub towarzyski biegających lekarzy z Opola i okolic. Wyróżniamy się oficjalnymi koszulkami klubowymi i fikuśnymi strojami Gabrysi. Każdy chętny nowy członek dostanie koszulkę od klubu, z imieniem swoim oczywiście.

Chętnych lekarzy zapraszamy, zakładka kontakt.

A z aktualności: po ponad tygodniowej przerwie w bieganiu spowodowanej kontuzją m. iliopsoas (nie tłumaczę, w końcu sami lekarze) wczoraj zrobiłem 10 i jest OK. Tym samym wracam do BPS na maraton Wrocław 2015 we wrześniu. Mam nadzieję, że zdążę.

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

April 10, 2016

September 15, 2015

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Clean
  • w-facebook

​© 2015 by Dottori Corrono Opole, created with Wix.com